Kilka dni po przypadającym na 30 września święcie naszych panów w szkole został zorganizowany apel, podczas którego mogliśmy zobaczyć przygotowane przez dziewczęta przedstawienie mające na celu uświetnienie obchodów tego dnia. Po przedstawieniu wszyscy panowie zostali obdarowani słodkim upominkiem.
Ponieważ w tym roku szkolnym naszych szeregów nie zasilili nowi gimnazjaliści, nie mogliśmy zorganizować typowych otrzęsin, jednak trudno było nam zrezygnować z wieloletniej tradycji otrzęsinowych przebieranek. Dlatego w tym roku szkolnym postanowiliśmy w ten sympatyczny sposób przywitać naszych nowych kolegów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej. Każdy uczeń mógł się przebrać za dowolną postać z bajki, z czego większość chętnie skorzystała. Ceremoniał powitania przygotowali uczniowie klas III gimnazjum. Wszyscy świetnie się bawili.