W związku z reformą oświaty oraz wygaszaniem gimnazjów zmianie musiała ulec nazwa oraz formuła konkursu matematycznego odbywającego się do tej pory pod nazwą „Powiatowa Gimnazjada Matematyczna”. 17 marca w Lipianach odbył się więc I Powiatowy Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięło 8 uczniów gimnazjum oraz 2 uczniów klasy VII Niepublicznej Szkoły Podstawowej. Zostali oni wyłonieni w eliminacjach szkolnych, a byli to:

1. Patryk Kalinowski – kl. VII
  2. Alicja Nowakowska – kl. VII
  3. Zofia Kustosz – kl. II b
  4. Wiktoria Kula – kl. II a
  5. Natalia Depko – kl. II b
  6. Alicja Bochan-Bochanowicz – kl. II a
  7. Maria Kontroniewicz – kl. III a
  8. Julia Kowalczyk – kl. III b
  9. Magdalena Stawicka – kl. III b
  10. Marcelina Łukjaniuk – kl. III b

Rywalizacja była niezwykle zacięta, a poziom wysoki i bardzo wyrównany. Niestety w tym roku naszym reprezentantom nie udało się zająć miejsc na podium. Marcelina Łukjaniuk zajęła IV, a Julia Kowalczyk V miejsce na poziomie klas III.

Niemniej jednak wszystkim przedstawicielom naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!