18 Kwietnia 2013 roku reprezentacja uczniów Publicznego Gimnazjum w Przelewicach brała udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Trzeci rok z rzędu nasi uczniowie zdobyli drużynowo I miejsce wśród szkół gimnazjalnych z naszego powiatu. Również w rywalizacji indywidualnej zdeklasowali swoich rywali zdobywając największą ilość punktów oraz najwyższe lokaty . I miejsce i nagrodę – rower otrzymał Michał Kotarski II miejsce i nagrodę – namiot otrzymał Jakub Kwiatkowski III miejsce i nagrodę – ponton otrzymała Maciej Biskup Opiekun: Waldemar Klemenski W nagrodę nasza drużyna będzie reprezentować nasz powiat na XXXVI Eliminacjach Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym które odbędą się w dniach 9 – 10 maja 2013r na terenie hotelu PANORAMA w Szczecinie. Życzymy naszej reprezentacji osiągnięcia jak najlepszych wyników.