Tradycją stało się już, że w przeddzień zakończenia roku szkolnego organizowany jest apel, podczas którego uczniom wręczane są nagrody za wszystkie osiągnięcia nie związane ściśle z nauką w szkole. W tym roku nagrodzonych było bardzo dużo:

I) Nagrody w konkursie na najładniejszą pisankę wielkanocną – wręczyła dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej „Ogród Kultury” w Przelewicach – Pani Magda Soska

1 miejsce – Alicja Bochan-Bochanowicz
2 miejsce – Dominika Paliwoda
3 miejsce – Kornelia Paliwoda

II) Nagrody dla opuszczających szkołę członków SU

– Julia Kupisz
– Hubert Kustosz
– Alicja Jałoszyńska
– Julia Woźnicka
– Sandra Piwowarczyk
– Wiktoria Hus-Kuś
– Justyna Michalska
– Joanna Mudiuk

III) Podziękowania za godne reprezentowanie szkoły dla członków pocztu sztandarowego, którzy kończą gimnazjum

– Sandra Paliwoda
– Julia Kupisz
– Konrad Bussa

IV) Nagrody za Dekanalny Konkurs o Świętych i Błogosławionych

1 miejsce –  Kornelia Paliwoda
2 miejsce – Magdalena Stawicka
3 miejsce – Alicja Bochan-Boachnowicz

V) Nagrody za 100% frekwencję

– Alicja Bochan-Bochanowicz – kl. I a
– Kacper Rzadkowski – kl. I a
– Oskar Majchorwicz – kl. II a
– Izabela Zielinska – kl. II b
– Joanna Ziobrowska – kl. II b
– Roksana Adamczyk – kl. III b

VI) Nagroda dla najlepszych czytelników

– Joanna Mudiuk – kl. III c
– Zuzanna Fesner – kl. III b

VII) Nagrody w konkursie na opowiadanie, pt.”Trzeba się ruszyć i to natychmiast”

1 miejsce – Hubert Kustosz
2 miejsce – Zofia Kustosz
3 miejsce – Łucja Konecka

VIII) Nagrody w konkursie czytelniczym z j. angielskiego

KLASY I

1 miejsce – Zofia Kustosz
2 miejsce – Alicja Bochan-Bochanowicz
3 miejsce – Wiktoria Lewandowicz

KLASY II

1 miejsce – Magdalena Stawicka
2 miejsce – Olimpia Kustosz
3 miejsce – Julia Kowalczyk

KLASY III

Ze względu na małą ilość uczestników przydzielono tylko 1 miejsce, które zdobył
– Robert Streflik

IX) Szkolny Konkurs Fizyczny

KLASY I – POZIOM ARCHIMEDES

1 miejsce – Alicja Bochan-Bochanowicz
2 miejsce – Zofia Kustosz
3 miejsce – Wiktoria Kula

KLASY II – POZIOM NEWTON

1 miejsce – Julia Kowalczyk
2 miejsce – Marcelina Łukjaniuk
3 miejsce – Maria Kontroniewicz

KLASY III – POZIOM EINSTEIN

1 miejsce – Robert Streflik
2 miejsce – Hubert Kustosz
3 miejsce – Joanna Mudiuk

X) Szkolny Konkurs Ekologiczny

KLASY I

1 miejsce – Alicja Bochan-Bochanowicz
2 miejsce ex aequo – Zofia Kustosz i Kacper Skrobisz

KLASY II

1 miejsce – Julia Kowalczyk
2 miejsce – Marcelina Łukjaniuk
3 miejsce – Maria Kontroniewicz

KLASY III

1 miejsce ex aequo  – Hubert Kustosz i Łukasz Sobstyl
2 miejsce – Robert Streflik

XI) Nagrody za osiągnięcia sportowe i okołosportowe

– Oliwer Masiowski – kl. I b
– Oskar Duk – kl. I a
– Patrycja Lewandowska – kl. II b
– Maria Kontroniewicz – kl. II a
– Wiktoria Balcerak – kl. II b
– Julia Kowalczyk – kl. II b
– Robert Streflik – kl. III a
– Maciej Stasiaczyk – kl. III a
– Gabriel Romanowski – kl. III a
– Michał Bielka – kl. III a
– Julia Woźnicka – kl. III b
– Bartosz Lubecki – kl. III b
– Konrad Bussa – kl. III b
– Iwo Knapiński – kl. III b
– Emil Jędrzejewski – kl. III b
– Kacper Kadłubek – kl. III b

XII) Nagrody za osiągnięcia w konkursach szchowych

– Kacper Zaborowski – kl. II b
– Jakub Zaborowski – kl. II a
– Alicja Bochan-Bochanowicz – kl. I a
– Robert Streflik – kl. III a

XIII) Nagrody za reprezentację w konkursach BRD

– Oskar Duk
– Paweł Bochan-Bochanowicz
– Maria Kontroniewicz
– Alicja Bochan-Bochanowicz
– Zofia Kustosz
– Błażej Mrówczyński
– Patrycja Lewandowska
– Kacper Paliwoda

XIV) Nagrody za udział w Akcji „Odzysk”

– Oliwia Golasz
– Joanna Mudiuk
– Olimpia Kustosz
– Joanna Ziobrowska
– Kornelia Paliwoda
– Wiktoria Hus-Kuś
– Justyna Michalska
– Izabela Zielińska
– Kamil Ladra
– Filip Wilczak

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Po apelu odbył się tradycyjny grill na zakończenie roku szkolnego