23 czerwca 2016 tradycyjnie – w przeddzień zakończenia roku szkolnego w naszym gimnazjum odbył się apel, podczas którego wręczone zostały nagrody za konkursy przedmiotowe, 100% frekwencję oraz wszystkie osiągnięcia nieedukacyjne uczniów:

Szkolny konkurs fizyczny rozgrywany w trzech kategoriach wg wieku uczestników.

Na poziomie klas I

I miejsce i tytuł „Ucznia Archimedesa” zdobyła Julia Kowalczyk,

II miejsce – Marcelina Łukjaniuk

III miejsce – Kacper Zaborowski

Na poziomie klas II

I miejsce i tytuł „Ucznia Newtona” zdobył Robert Streflik

II miejsce – Justyna Michalska

III miejsce – Julia Woźnicka

Na poziomie klas III

I miejsce i tytuł „Ucznia Einsteina” zdobył Gabor Łukjaniuk

II miejsce – Roksana Zaborowska

III miejsce – Szymon Kupisz

Drużyna reprezentująca szkołę w rozgrywkach szachowych została nagrodzona dyplomami, a byli to:

– Gabor Łukjaniuk

– Damian Skrobek

– Szymon Kupisz

– Kacper Juzyszyn

Test o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza

I miejsce – Magdalena Stawicka

II miejsce – Justyna Michalska

III miejsce – Maria Kontroniewicz

Najlepszy czytelnik roku szkolnego- Zuzanna Fesner

Podziękowania za pracę w SU otrzymali uczniowie, którzy jutro opuszczą mury naszej szkoły:

– Eliza Łuc

– Gabor Łukjaniuk

– Maria Jałoszyńska

– Kacper Kołodziejczak

– Kacper Juzyszyn

Za godne reprezentowanie sztandaru nagrodzeni zostali:

– Patrycja Smyka

– Patrycja Klińska

– Kamil Benka

W konkursie propagującym czytelnictwo w języku angielskim nagrodzeni zostali

Na poziomie klas I

I miejsce – Magdalena Stawicka

II miejsce – Julia Kowalczyk

III miejsce Wiktoria Balcerak

Na poziomie klas II

I miejsce – Marcin Mazur

II miejsce – Hubert Kustosz

III miejsce – Robert Streflik

Na poziomie klas III

I miejsce – Szymon Kupisz

II miejsce – Milena Budzik

III miejsce – Magdalena Kapela

Po raz pierwszy w historii gimnazjum nasza szkoła zajęła I MIEJSCE W RYWALIZACJI SPORTOWEJ na poziomie powiatu. Do tego sukcesu przyczyniło się bardzo liczne grono sportowców z naszego gimnazjum, którzy zostali dziś nagrodzeni dyplomami. Gratulacje dla nich oraz ich opiekunów – Pana Łukasza Mularczyka, Pana Krzysztofa Kędziory i Pana Stanisława Warejko!

Liczne sukcesy zanotowały również dwie drużyny rozgrywek BRD, które zostały dodatkowo nagrodzone podczas dzisiejszego apelu przez Pana Waldemara Klemenskiego – opiekuna grup.Reprezentanci Gimnazjum w BRD:

– Jakub Skawiński

– Maria Kontroniewicz

– Błażej Mrówczyński

– Paweł Bochan-Bochanowicz

– Patrycja Lewandowska

– Julia Kupisz

– Mikołaj Mijalski

Nagrody za 100% frekwencję, czyli „końskie zdrowie” i „miłość do szkoły” otrzymały dwie uczennice klas III:

– Malwina Zielińska

– Milena Budzik

Rozstrzygnięto również rywalizację nauczycieli i uczniów w akcji „Odzysk”.

Wśród nauczycieli:

I miejsce – Renata Golczyk-Maksymiec

II miejsce – Bogusław Pecuch

III miejsce – Renata Kozicka

Wśród uczniów:

I miejsce – Gabor Łukjaniuk

II miejsce – Kornelia Paliwoda

III miejsce – Sandra Paliwoda

W kategorii „Nakrętki”

I miejsce – Wiktoria Skrobisz – 8900 szt.

II miejsce – Milena Budzik – 6260 szt.

III miejsce – Kamil Ladra – 3670 szt.

Wszystkim nagrodzonym składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy wielu sukcesów w przyszłości!

Po apelu Rada Rodziców zaprosiła wszystkich uczniów na kiełbaski z grilla.