Jako gimnazjum im. Olimpijczyków Ziemi Przelewickiej szczególny nacisk kładziemy na promocję aktywności fizycznej. 2 razy w roku szkolnym nauczyciele w-fu Pan Łukasz Mularczyk i Pan Stanisław Warejko organizują biegi przełajowe po naszym pięknym przelewickim ogrodzie dendrologicznym. Przy okazji imprezy sportowej uczniowie mieli okazję podziwiać piękny o tej porze roku krajobraz parku. Jesienna runda biegów odbyła się w miniony piątek – 23 października, a wzięli w niej udział wszyscy uczniowie gimnazjum. Odbyło się 6 biegów z podziałem wg płci i wieku. Rywalizacja była bardzo zacięta, a na przysłowiowym podium stanęli: KLASA I dziewczęta: 1 miejsce – Patrycja Lewandowska 2 miejsce – Kornelia Paliwoda 3 miejsce – Emilia Szott KLASA I chłopcy 1 miejsce – Marcel Krzysztofik 2 miejsce – Wojciech Zakrzewski 3 miejsce – Kacper Sobstyl KLASA II dziewczęta 1 miejsce – Klaudia Jaskulska 2 miejsce – Wiktoria Hus-Kuś 3 miejsce – Wiktoria Kłaczkiewicz KLASA II chłopcy 1 miejsce – Dawid Adamczyk 2 miejsce – Iwo Knapiński 3 miejsce – Gabriel Romanowski KLASA III dziewczęta 1 miejsce – Eliza Łuc 2 miejsce – Anna Jabłońska 3 miejsce – Julia Minta KLASA III chłopcy 1 miejsce – Grzegorz Ryś 2 miejsce – Kamil Benka 3 miejsce – Adrian Malewicz Gratulujemy!