W imieniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Szczecinie
z wielką przyjemnością zapraszam na wieczór
z "Czterema Porami Roku" Antonio Vivaldiego
Muzyka łagodzi obyczaje, uwrażliwia na piękno.
A jak pisał Poeta
"piękno jest po to, by zachwycało do pracy…"
Koncert adresowany jest głównie do osób, którym bardzo bliskie jest propagowanie życia w zgodzie z przyrodą,
z pasją służącym ochronie środowiska.
Koncert odbędzie się 28 września 2002r. o godz. 18.00
w sali Filharmonii Szczecińskiej.

Prezes Zarządu WFOŚiGW
Lech Pieczyński

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
w Szczecinie zorganizował
w Filharmonii Szczecińskiej
w dniu 28 września 2002 roku koncert "Cztery Pory Roku" Antonio Vivaldiego. Do udziału
w koncercie zaproszeni zostali uczniowie i opiekunowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich województwa zachodniopomorskiego wyróżniający się działalnością na rzecz ochrony środowiska.
W zaszczytnym gronie słuchaczy znaleźli się uczniowie
z Publicznego Gimnazjum
w Przelewicach.

Wspaniała muzyka w wykonaniu młodego skrzypka – Natana Dondalskiego i towarzyszącej Mu Orkiestry Symfonicznej oraz barwna opowieść profesora Mikołaja Szczęsnego wywarła na wszystkich uczestnikach niezapomniane wrażenie.

Dźwięki muzyki Vivaldiego wielu słuchaczom kojarzyć się będą także z … najmniej oczekiwanym gościem koncertu – fruwającym nad muzykami kolorowym żywym motylem.
Nasz pobyt upamiętniliśmy grupowym zdjęciem wykonanym przy popiersiu patrona Filharmonii Szczecińskiej – Mieczysława Karłowicza.