W dniach 4, 5, 6 marca 2013 uczniowie PG w Przelewicach uczestniczyli w rekolekcjach. Każdego dnia najpierw odbywało się spotkanie w Kościele z ojcem rekolekcjonistą, a następnie uczniowie mieli zajęcia w szkole. Każdego dnia do wykonania było inne zadanie: w poniedziałek każda klasa przygotowywała swój modlitewnik składający się z autorskich modlitw uczniów danej klasy. We wtorek uczniowie tworzyli plakaty ilustrujące wybrane fragmenty z Pisma Świętego W środę natomiast, ostatniego dnia rekolekcji – już tradycyjnie odbył się koncert piosenki religijnej, na który zaproszeni zostali ksiądz proboszcz parafii Przelewice oraz ojciec rekolekcjonista. Każda klasa wykonywała 3 wybrane wcześniej piosenki pielgrzymkowe. Punktem kulminacyjnym był występ nauczycieli, którzy odśpiewali dwie pieśni.

 

(Więcej zdjęć w Galerii – kliknij, aby zobaczyć)